O Justin Center

Justin Center to apartamentowiec, w którym zlokalizowane są wszystkie apartamenty serwisu Apartamenty-justin.pl. Nowoczesny budynek w sercu Wrocławia.

Apartamentowiec Justin Center został oddany do użytku w 2009 roku. Położony jest w centralnym punkcie Wrocławia - przy Placu Dominikańskim. Budynek usytuowany jest pomiędzy ulicami Starego Miasta: Krawiecką, Wita Stwosza, Świetej Katarzyny i Oławską. Bliskość atrakcji turystycznych i wrocławskiego Rynku, od którego dzieli mieszkańców 3 minutowy spacer deptakiem ulicy Oławskiej, gwarantuje udany pobyt.

Justin Center we Wrocławiu

Apartamentowiec składa się z trzech części funkcjonalnych: apartamentowej, hotelowej i usługowej. W części apartamentowej, do której wejście jest od ulicy Krawieckiej mieści się 150 mieszkań o wysokim standardzie. W części, która miała być przeznaczona na hotel będzie mieścić się kolejna pokaźna liczba lokali mieszkalnych. W części usługowej znajdują się restauracje, bary, banki, salon kosmetyczny i inne usługi.

Justin Center gwarantuje komfort, prestiż, dyskrecję i bezpieczeństwo. Budynek posiada garaż podziemny, wewnętrzne patio, całodobowy moritoring i ochronę, cichobieżne windy i jest w pełni klimatyzowany. W Justin Center swoje siedziby posiada wiele firm, w tym Silver Apartments, która oferuje wynajem apartamentów na doby.

Adres budynku: Justin Center:  ul. Krawiecka 1-3, 50-148 Wrocław.

Lokalizacja Justin Center

Dzięki usłudze Google Maps możesz zobaczyć okolicę Justin Center i szybko wyznaczyć trasę do tego miejsca.Zdjęcia apartamentowca

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć Justin Center.

Główna klatka schodowa i schody, widok na ulicę Krawiecką

Klatka schodowa, widok na windy

Wewnętrzne patio budynku

Część komunikacyjna patio, które prowadzi do części mieszkalnej i apartamentów

Widok na łączniki pomiędzy częścią zachodnią i wschodnią

Poniższe 2 zdjęcia reprezentują narożny apartament z tarasem z oferty aparthotelu Silver Apartments.

Justin Center od strony ulicy Wita Stwosza

Apartament narożny z tarasem, widok od ulicy Wita Stwosza